Oferta

Szkoła PLAC FRANCUSKI to szkoła dla osób, które w ofertaktórymś momencie swojego życia/pracy zapragną lub staną przed koniecznością nauki od podstaw lub doskonalenia znajomości języka francuskiego. Szkole, którą wyróżnia indywidualny dobór sposobu nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia/uczniów a także elastyczność czasowa i cenowa.

Szkoła PLAC FRANCUSKI w Chorzowie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką języka francuskiego na lekcje indywidualne.

Szkoła proponuje zajęcia na różnych stopniach zaawansowania w tym przygotowanie do matury. Możliwe też jest zorganizowanie zajęć w weekend lub w godzinach porannych np. przed rozpoczęciem lekcji w szkole lub zajęć na uczelni.

Zapraszam do zapoznania się z CENNIKIEM oraz do zajrzenia do zakładki NASZE PROPOZYCJE, gdzie znajdziecie  informacje o najnowszych promocjach i wydarzeniach w szkole.

Szkoła PLAC FRANCUSKI uczestniczy w chorzowskim programie 60 +. Dla Seniorów z Chorzowa, posiadaczy karty 60+, mamy specjalną ofertę. Zachęcając Seniora do nauki języka francuskiego możecie Państwo zyskać dodatkową 5% zniżkę. Szczegóły w zakładce CENNIK

PLAC FRANCUSKI

Szkoła jest jednym z adresów przy wirtualnym Placu Francuskim, na którym znajdziecie Państwo także biuro tłumaczeń. Na Placu znajduje się również księgarnia oferująca towary związane z Francją i językiem francuskim. A może ciekawa okaże się również lektura bloga będącego naszym wirtualnym miejscem spotkań.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie