Cennik

lukCENNIK

Cena za 1 -godzinną (60minut) lekcję jest uzależniona od ilości osób w grupie

cennik szkoly jezykowej

Pragnąc zachęcić do wspólnej nauki szkoła PLAC FRANCUSKI proponuje szereg rabatów i zniżek

 

 

Prezent 1: Płacąc z góry za określony czas nauki całkiem spora kwota może pozostać w Państwa portfelach. Może to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na wycieczkę do Paryża sprawdzenie swojej znajomości języka francuskiego.

cennik- rabat1a

Prezent 2: Szkoła PLAC FRANCUSKI uczestniczy w chorzowskim programie 60 +. Dla Seniorów z Chorzowa, posiadaczy karty 60+, mamy specjalną ofertę.

Cena jednej lekcji to tylko 6 zł przy zebraniu się minimum 3 osobowej grupy.

Zachęcając Seniora do nauki języka francuskiego możecie Państwo zyskać dodatkową 5% zniżkę.

Jeden Senior- uczestnik kursu to rabat dla jednej osoby poniżej 60 roku życia. Zniżka obowiązuje przez cały okres nauki opłaconej przez Seniora (np. płatność miesięczna = dodatkowe -5% przez ten sam miesiąc dla  drugiej osoby z „pary”). Wspólne rozwiązywanie zadań domowych i przepytywanie się ze słówek jest więc jak najbardziej wskazane.

 

Prezent 3: Zgłaszając się jako gotowa 4-osobowa grupa możecie Państwo zyskać dodatkowy 5%  rabat oraz indywidualnie ustalić termin zajęć

cennik- rabat2aZapraszamy do kontaktu

 

PLAC FRANCUSKI

Szkoła jest jednym z adresów przy wirtualnym Placu Francuskim, na którym znajdziecie Państwo także biuro tłumaczeń. Na Placu znajduje się również księgarnia oferująca towary związane z Francją i językiem francuskim. A może ciekawa okaże się również lektura bloga będącego naszym wirtualnym miejscem spotkań.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

KSIĘGARNIA FRANCUSKA

ksiegarnia-francuska

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

BLOG

blog-francuski