Nasze propozycje

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA          SZKOŁA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

PLAC FRANCUSKI

ZAPRASZA  DO WSPÓLNEJ NAUKI

Pracuję popołudniami i w weekendy. Mam wolne poranki .Jestem porannym skowronkiem i najłatwiej przyswajam wiedzę przed godziną 12.  To rozwiązanie dla Ciebie. A naukę umili poranna pyszna kawa.

Mam czas południu i wieczorem. Chciałbym/chciałabym mówić po francusku.  No i lubię czekoladę na  gorąco. To opcja dla Ciebie. Czekamy

ZAPRASZMY RÓWNIEŻ NA ZAJĘCIA ON-LINE

Szkoła PLAC FRANCUSKI uczestniczy w chorzowskim programie 60 +. Dla Seniorów z Chorzowa, posiadaczy karty 60+, mamy specjalną ofertę.LOGO 60 plus

Cena jednej lekcji to tylko 6 zł przy zebraniu się minimum 3 osobowej grupy.

Zachęcając Seniora do nauki języka francuskiego możecie Państwo zyskać dodatkową 5% zniżkę.

Jeden Senior- uczestnik kursu to rabat dla jednej osoby poniżej 60 roku życia. Zniżka obowiązuje przez cały okres nauki opłaconej przez Seniora (np. płatność miesięczna = dodatkowe -5% przez ten sam miesiąc dla  drugiej osoby z „pary”). Wspólne rozwiązywanie zadań domowych i przepytywanie się ze słówek jest więc jak najbardziej wskazane.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz do zajrzenia do zakładki oferta, gdzie znajdziecie Państwo ogólne informacje o szkole

PLAC FRANCUSKI

Szkoła jest jednym z adresów przy wirtualnym Placu Francuskim, na którym znajdziecie Państwo także biuro tłumaczeń. Na Placu znajduje się również księgarnia oferująca towary związane z Francją i językiem francuskim. A może ciekawa okaże się również lektura bloga będącego naszym wirtualnym miejscem spotkań.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie