Wakacyjne nowości

LETNIA PROPOZYCJA NR 1IMG_1326

Co roku dwa wakacyjne miesiące to radość dzieciaków i odwieczne dylematy pracujących rodziców, zastanawiających się na zapewnieniem zajęć swoim pociechom w wolnym czasie.

Szkoła Plac Francuski zaprasza dzieciaki na

WAKACYJNE PLASTYCZNE SPOTKANIA Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

W czasie naszej wspólnej zabawy będziemy między innymi poznawać Francję i jej sąsiadów, zostaniemy kreatorami mody, będziemy budować wieżę Eiffla i udamy się na francuski targ.

szkoła Plac Francuski-wakacyjne plastyczne zabawy z językiem francuskim-2-020715

A to wszystko na świeżym powietrzu, w naszym sekretnym ogrodzie. Deszcz i wiatr nas nie wystraszą, mamy też naszą kryjówkę w budynku pod dachem. Napoje, drobna przekąska oraz materiały plastyczne w pakiecie.

Zajęcia przewidziane są dla dzieci w wieku 5-9 lat w grupach maksymalnie 6 osobowych. Każde z 8, trwających 1,5 godziny spotkań, jest niezależnym blokiem. Możecie zajrzeć na jedno, jak i spędzić z nami więcej czasu. Dla uczestników wszystkich 8 spotkań nagroda niespodzianka.W przypadku zgłoszenia się gotowej grupy 6 osobowej możliwość indywidualnego ustalenia terminu

Oto HARMONOGRAM, OPIS ZAJĘĆ oraz CENNIK. Macie dodatkowe pytania, jesteśmy do dyspozycji, prosimy o kontakt.

LETNIA PROPOZYCJA NR 2

Kto powiedział, że nauka musi się odbywać w czterech ścianach.

Wyobraźcie sobie rześki wakacyjny poranek, słoneczne popołudnie w cieniu orzecha czy też ciepły letni wieczór w sekretnym ogrodzie. Dodajcie do tego pyszną mrożoną miętę i magdalenki. Wymieszajcie z dobrym humorem i świetnym towarzystwem. Wkomponujcie w to w tle francuskie piosenki.

Szkoła PLAC FRANCUSKI zaprasza na:

WAKACYJNY MIESIĘCZNY OGRODOWY KURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

na świeżym powietrzu, w cichym, odizolowanym od miejskiego hałasu ogrodzie  Deszcz i chłód nam nie straszny. W przypadku niepogody chronimy się w domu obok ogrodu.

szkoła Plac Francuski-wakacyjne plastyczne zabawy z językiem francuskim-6-020715

PROMOCYJNE CENY : 75 minut lekcji w cenie 1 godziny *

Dla każdego Uczestnika drobny PREZENT na zakończenie kursu
Trzy terminy do wyboru

06.07.2015- 31.07.2015

03.08.2015- 28.08.2015

01.09.2015- 28.09.2015

Zajęcia w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych.

Różne poziomy zaawansowania i możliwość doboru intensywności zajęć do swoich potrzeb i możliwości czasowych.

*Cena uzależniona od ilości osób w grupie. Maksymalna ilość osób w grupie : 4. Zbierz sam 4 znajomych a za 75-minutową lekcję zapłacisz jedynie 17,50zł (cena za osobę). Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i DODATKOWYMI RABATAMI.

PLAC FRANCUSKI

Szkoła jest jednym z adresów przy wirtualnym Placu Francuskim, na którym znajdziecie także biuro tłumaczeń. Na Placu znajduje się również księgarnia oferująca towary związane z Francją i językiem francuskim. A może ciekawa okaże się również lektura bloga będącego naszym wirtualnym miejscem spotkań.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie